Subverwerkers persoonsgegevens

Hieronder een overzicht van alle freelancers werkzaam voor BigBase:

Ceryl Claassens - Maastricht - kvk 54007836

Vincent Coenen - Sittard-Geleen - kvk 52543765

Ewa Doktor - Krakau - nip PL7922011613

Roland Leurs - Born - kvk 51770946

Thijs Offermans - Sittard - kvk 62211749

Stan Tholen - Susteren - kvk 62755064

Dennis Tiems - Sittard-Geleen - kvk 14083194

Otto Vullers - Buggenum - kvk 68927754

Dennis Weijers - Sittard-Geleen - kvk 56235097